راهنماي انتخاب خودرو مناسب

تمامي شركت هاي خودرو سازي در سراسر دنيا در تلاش براي مجهز كردن و افزايش آپشن هاي ماشين هاي توليدات خود هستند تا تمامي اقشار جامعه با هر بودجه اي كه در دست دارند، بتوانند ماشين مورد علاقه خود را خريداري كنند. سازندگان خودرو براي راحتي، جذابيت بيشتر و ايمني ويژگي هاي خاصي را به خودروها اضافه مي كنند. همه مي دانيم هرچه بر روي امكانات فني و ظاهري ماشين كار شود قيمت آن نيز افزايش مي يابد پس بهتر است با توجه به بودجه مورد نظر تحقيق كنيم تا بهترين انتخاب را داشته باشيم.

خودروي خانواده

اگر خانواده اي 3 تا 5 نفره هستيد به شما خودروهاي سدان( خودروهاي چهار در، چهار صندلي و صندوقدار سدان گفته مي شود) و شاسي بلند ( خودروهايي بزرگ با ظرفيت سرنشينان 4 تا 7 نفر و قابليت حمل چندين كيلو بار هستند) را پيشنهاد مي كنيم. با اين دو خودرو به راحتي مي توانيد در سطح شهر تردد كنيد و يا با ايمني كامل سفري فوق العاده داشته باشيد. 

راهنماي انتخاب خودرو مناسب

ما به شما خودروهايي مانند پژو پارس، ال 90، سمند، سوناتا، اپتيما، سانتافه، مزدا3 و پرادو را پيشنهاد مي كنيم. اگر هم با شرايط نا به سامان اقتصادي اين روزها نتوانستيد ماشين مورد علاقه خود را خريداري كنيد به شما اجاره خودرو از يك موسسه معتبر را پيشنهاد مي كنيم. بهتر است بدانيد كلاس بندي انواع خودروها با توجه به نياز مردم مي باشد.

خودروهاي شخصي

اگر جواني مجرد و تك سر نشين هستيد و يا خودرويي شخصي داريد كه با آن به محل كار مي رويد و يا آخر هفته ها را با دوستان خود سپري مي كنيد به شما خودروهاي مدل استيشن (استيشن ها در واقع همان خودروهاي كلاس سدان هستند، اما با بدنه هاي كشيده تر و صندوق عقبشان تا سقف ماشين امتداد دارد) و هاچبك ها ( به كليه ي خودروهاي شهري كه پشت آن ها با يك شيشه و بدنه ماشين پوشش داده شده و قابليت باز و بسته شدن را دارند هاچبك مي گويند) را پيشنهاد مي كنيم.

راهنماي انتخاب خودرو مناسب

اين دو كلاس از خودروها پر طرفدار ترين ها در بين جوان هاي 18 تا 30 سال به شمار مي رود. پر طرفدار ترين و ارزان ترين خودروهاي هاچبك پژو 206 و پرايد 111 مي باشد. لازم به ذكر است كه از زيبايي خودروهاي استيشن مانند هيونداي آي 20 و يا تاليسمن نمي توان گذشت. 

خودروهاي تشريفاتي

اگر به دنبال خودروهايي مناسب براي قرارهاي كاري مهم، مهمانان خارجي، سران كشور و يا شركت ها و موسسات هستيد بهتر است از خودروهاي تشريفاتي و ويژه بهره ببريد.

راهنماي انتخاب خودرو مناسب

بنز اس 500، سانتافه نيو، سوناتا واي اف، بي ام و، تويوتا لند كروز و ... از پر طرفدار ترين خودروهاي تشريفاتي هستند كه به راحتي مي توانيد با شرايط عالي و قيمت هاي مناسب كرايه كنيد. البته يكي از خاص ترين كلاس هاي ماشين كه بيشتر براي ترانسفر سران مملكت استفاده مي شود ليموزين مي باشد.

راهنماي انتخاب خودرو مناسب

ليموزين ها خودروهاي كشيده به همراه چندين در هستند كه براي مراسم هاي مهم و تشريفاتي استفاده مي شوند. به طور كلي انتخاب خودرو براي خريد و يا اجاره تنها به دو چيز بستگي دارد. اول ميزان بودجه اي كه در نظر گرفته ايد، دوم سليقه شما!

نوشته شده توسط مريم مختاري | ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶:۳۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |